VEŘEJNÉ BRUSLENÍ - PROVOZNÍ DOBA KLUZIŠTĚ

  27072732-1597174066998688-3153852107855244552-n-1901110837.jpg

Veřejné bruslení pololetní prázdniny:

Pátek 1. 2. 2019

9:00 - 12:00 13:00 - 16:00  17:00 - 20:00 

Veřejné bruslení jarní prázdniny:

9. 2. - 17. 2. 2019

9:00 - 12:00 13:00 - 16:00  17:00 - 20:00


Provozní doba kluziště pro veřejnost

Pracovní dny:

15:30 - 17:30

18:30 - 20:30

Víkendy, svátky a prázdniny: 

9:00 - 12:00

Upozornění: každou neděli je v čase 9-10 hod. k dispozici 1/2 kluziště pro veřejnost, druhá 1/2 je po tuto dobu rezervována pro https://www.lemur-detem.cz/odpoledni-kurzy/vikendove-brusleni-pro-deti-4-10-let-kluziste-vodova

13:00 - 16:00

17:00 - 20:00  

Bližší informace na: 

http://skkpbrno.cz/cz/sportoviste/sportovni-areal-vodova/kluziste.html

Zavřít detail novinky

Kalendář akcí

BASKETBAL ŽENY B - PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - PARDUBICE

25.01.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KARATE HAUSNERŮV POHÁR
KARATE
 

KARATE HAUSNERŮV POHÁR

26.01.2019 | 07:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY

26.01.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B - BSK TJ JIČÍN
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B - BSK TJ JIČÍN

26.01.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - TJ SOKOL PEČKY
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - TJ SOKOL PEČKY

26.01.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

VKKP BRNO - PŘEROV
VOLEJBAL
 

VKKP BRNO - PŘEROV

26.01.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga volejbalu žen.

ZÁVODY MLADÝCH HASIČů
JINÉ
 

ZÁVODY MLADÝCH HASIČů

27.01.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - JISKRA KYJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - JISKRA KYJOV

27.01.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KAD. B - BASKET PODĚBRADY
BASKETBAL
 

BASKETBAL KAD. B - BASKET PODĚBRADY

27.01.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE

27.01.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

ČESKÝ POHÁR FINAL 4
VOLEJBAL
 

ČESKÝ POHÁR FINAL 4

02.02.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - ÚSTÍ N.L.
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - ÚSTÍ N.L.

02.02.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - TALENT PLZEŇ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - TALENT PLZEŇ

02.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házené mužů

ČESKÝ POHÁR FINAL 4
VOLEJBAL
 

ČESKÝ POHÁR FINAL 4

03.02.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK HAVÍŘOV

03.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - LITOMÉŘICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - LITOMÉŘICE

03.02.2019 | 12:15

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ŽÁCI-přát.zápas
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ŽÁCI-přát.zápas

03.02.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS BRNO - SPARTA PRAHA
FUTSAL
 

HELAS BRNO - SPARTA PRAHA

04.02.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga futsalu mužů.

FLB ŽIDENICE - OSTRAVA
FLOORBALL
 

FLB ŽIDENICE - OSTRAVA

08.02.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání extraligy florbalu žen.

1. kolo NP v tradičním karate
JINÉ
 

1. kolo NP v tradičním karate

09.02.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA

09.02.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ

09.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV

10.02.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE

10.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

HANDBALL BRNO - HC ROBE ZUBŘÍ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - HC ROBE ZUBŘÍ

16.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

HELAS BRNO - BAZOOKA CF UH.HRADIŠTĚ
FUTSAL
 

HELAS BRNO - BAZOOKA CF UH.HRADIŠTĚ

20.02.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

18.kolo VARTA futsal ligy

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE

23.02.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV

23.02.2019 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - USK PRAHA

23.02.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV
BASKETBAL
 

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV

23.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

HANDBALL BRNO - DUKLA PRAHA
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - DUKLA PRAHA

23.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extaliga házená muži

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV

24.02.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC

24.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE

24.02.2019 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extaliga florbalu žen.

HÁZENÁ ML.Ž B - MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž B - MALOMĚŘICE

24.02.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA

24.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY

02.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BA SPARTA

02.03.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - BASKET PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - BASKET PRAHA

02.03.2019 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - BASKET ŽABINY
BASKETBAL
 

KP BRNO - BASKET ŽABINY

02.03.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE

03.03.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - BK CHOMUTOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - BK CHOMUTOV

03.03.2019 | 12:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.A - SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.A - SOKOLNICE

03.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž.B - SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.B - SOKOLNICE

03.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - HK LOVOSICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - HK LOVOSICE

09.03.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

HÁZENÁ ST.ŽÁCI A - IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.ŽÁCI A - IVANČICE

10.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - BA SPARTA

16.03.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - BK STRAKONICE

17.03.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž A - S.TELNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž A - S.TELNICE

17.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž.B - S.TELNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.B - S.TELNICE

17.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS BRNO - LIBEREC
FUTSAL
 

HELAS BRNO - LIBEREC

22.03.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Exraliga futsal muži

BASKETBAL U12 /3 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 /3 zápasy

23.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK
HÁZENÁ
 

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK

24.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž B - ML.Ž. A
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž B - ML.Ž. A

24.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A - ST.Ž. B
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A - ST.Ž. B

24.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž A - ÚJEZD U BRNA
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž A - ÚJEZD U BRNA

31.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž B - ÚJEZD U BRNA
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž B - ÚJEZD U BRNA

31.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - BK HAVÍŘOV

06.04.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Novinka

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ - PROVOZNÍ DOBA KLUZIŠTĚ

Veřejné bruslení pololetní prázdniny: Pátek 1. 2. 2019 9:00 - 12:00 13:00 -...

Čtěte více
Top