BRUSLAŘSKÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ V SOBOTU 1.12.2018 :-)

  b3503820ca-82218529-o2-1811123855.jpg

I v tomto roce bude pro Vás připravena největší otevřená ledová plocha v Brně. Ve všední den dva dvouhodinové bruslařské bloky, o víkendech, svátcích a prázdninách jeden 2 hodinový blok a dva 3 hodinové bloky bruslení.

http://skkpbrno.cz/cz/sportoviste/sportovni-areal-vodova/kluziste.html

V této sezóně jsme pro Vás připravili novinku.... LEDOHRÁTKY....speciální blok pro začínající nejmenší bruslaře a jejich doprovod.http://skkpbrno.cz/doc_download/kluziste-vodova-letak-2018-2019-odkaz-1811141534.pdf

Kapacita omezena, prodej karet Ledohrátky od 1.12.2018 na pokladně kluziště nebo po objednání na sekretariátu SK KP na tel.čísle 515 800 515, kontaktní osoba M.Mervová.

Zavřít detail novinky

Kalendář akcí

JUDO DOROSTENECKÁ LIGA 4. kolo
JUDO
 

JUDO DOROSTENECKÁ LIGA 4. kolo

24.11.2018 | 09:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - BK HAVÍŘOV

24.11.2018 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B - HK IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B - HK IVANČICE

24.11.2018 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U12 - BK BLANSKO
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - BK BLANSKO

25.11.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - TJ OP PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - TJ OP PROSTĚJOV

25.11.2018 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Flb ŽIDENICE JUN. - BOHEMIANS
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUN. - BOHEMIANS

25.11.2018 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž B - IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž B - IVANČICE

25.11.2018 | 15:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

FBK ŽIDENICE  - FBK JIČÍN
FLOORBALL
 

FBK ŽIDENICE - FBK JIČÍN

25.11.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga florbal ženy

HELAS BRNO - SLAVIA PRAHA
FUTSAL
 

HELAS BRNO - SLAVIA PRAHA

27.11.2018 | 20:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga futsalu mužů.

KP BRNO - MIŠKOLC / ECW
BASKETBAL
 

KP BRNO - MIŠKOLC / ECW

28.11.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání evropského poháru ECW basketbalu žen.

VOLEJBAL EX-JKY- PROSTĚJOV
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL EX-JKY- PROSTĚJOV

30.11.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - M.BOLESLAV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - M.BOLESLAV

30.11.2018 | 16:15

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VOLEJBAL EX-KKY -  Č. BUDĚJOVICE
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL EX-KKY - Č. BUDĚJOVICE

01.12.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VOLEJBAL ŽENY B - STŘEŠOVICE
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL ŽENY B - STŘEŠOVICE

01.12.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KAD B - OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL KAD B - OLOMOUC

01.12.2018 | 10:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - HB BASKET PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - HB BASKET PRAHA

01.12.2018 | 12:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - SLOVANKA MB
BASKETBAL
 

KP BRNO - SLOVANKA MB

01.12.2018 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen

BASKETBAL ŽENY B - JABLONEC N.N.
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - JABLONEC N.N.

01.12.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE

01.12.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

BASKETBAL KADETKY B - SBŠ OSTRAVA B
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B - SBŠ OSTRAVA B

02.12.2018 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - BA SPARTA

02.12.2018 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKET U17 - SBŠ OSTRAVA
BASKETBAL
 

BASKET U17 - SBŠ OSTRAVA

05.12.2018 | 18:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

VOLEJBAL BRNO - F.BASTARDO AZORES
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL BRNO - F.BASTARDO AZORES

06.12.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO turnaj přípravek
JUDO
 

JUDO turnaj přípravek

08.12.2018 | 09:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

VOLEJBAL KADETKY/ 3x zápas
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL KADETKY/ 3x zápas

08.12.2018 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

VOLEJBAL-Mikulášský den
VOLEJBAL
 

VOLEJBAL-Mikulášský den

08.12.2018 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VKKP BRNO - VK OSTRAVA
VOLEJBAL
 

VKKP BRNO - VK OSTRAVA

08.12.2018 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga volejbal ženy,

KAMPANELA - Vánoční koncert
KONCERT
 

KAMPANELA - Vánoční koncert

09.12.2018 | 07:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U12 - ŽĎÁR N.SÁZ
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - ŽĎÁR N.SÁZ

09.12.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK ŽABINY

09.12.2018 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML:DOROST - CENTRUM HANÁ
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML:DOROST - CENTRUM HANÁ

09.12.2018 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B - KOSTELEC N.HANÉ
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B - KOSTELEC N.HANÉ

09.12.2018 | 18:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - LIBEREC
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - LIBEREC

14.12.2018 | 20:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Super liga florbal muži

BASKETBAL U14 - TJ OP PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - TJ OP PROSTĚJOV

15.12.2018 | 12:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BK ŽABINY

15.12.2018 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - S.NOVÉ VESELÍ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - S.NOVÉ VESELÍ

15.12.2018 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži.

RYBIČKY48
KONCERT
 

RYBIČKY48

15.12.2018 | 19:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - TJ ROŽNOV P.R.
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - TJ ROŽNOV P.R.

16.12.2018 | 11:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

FLB ŽIDENICE - PLZEŇ
FLOORBALL
 

FLB ŽIDENICE - PLZEŇ

16.12.2018 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga florbal ženy.

HELAS BRNO - SPARTA PRAHA
FUTSAL
 

HELAS BRNO - SPARTA PRAHA

17.12.2018 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga futsalu mužů

BULLDOGS BRNO - OTROKOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - OTROKOVICE

22.12.2018 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

Memoriál V. Fabiánka
VOLEJBAL
 

Memoriál V. Fabiánka

28.12.2018 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U13 - 2 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - 2 zápasy

05.01.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - BASKETBAL NYMBURK
BASKETBAL
 

KP BRNO - BASKETBAL NYMBURK

05.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL U19 - SOKOL NUSLE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - SOKOL NUSLE

05.01.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BK STUDÁNKA PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK STUDÁNKA PARDUBICE

06.01.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO turnaj přípravek
JUDO
 

JUDO turnaj přípravek

12.01.2019 | 09:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA

12.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - ARITMA PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - ARITMA PRAHA

13.01.2019 | 09:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - BK ŽABINY

13.01.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - BOHEMIANS
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - BOHEMIANS

13.01.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U13 / 3 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 / 3 zápasy

19.01.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - TECHNIC BRNO
BASKETBAL
 

KP BRNO - TECHNIC BRNO

19.01.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK
HÁZENÁ
 

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK

20.01.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KARATE HAUSNERŮV POHÁR
KARATE
 

KARATE HAUSNERŮV POHÁR

26.01.2019 | 07:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B - BSK TJ JIČÍN
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B - BSK TJ JIČÍN

26.01.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - TJ SOKOL PEČKY
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - TJ SOKOL PEČKY

26.01.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

VKKP BRNO - PŘEROV
VOLEJBAL
 

VKKP BRNO - PŘEROV

26.01.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga volejbalu žen.

ZÁVODY MLADÝCH HASIČů
JINÉ
 

ZÁVODY MLADÝCH HASIČů

27.01.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - PARDUBICE

27.01.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL KADETKY B - BASKET PODĚBRADY
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY B - BASKET PODĚBRADY

27.01.2019 | 12:15

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - VÍTKOVICE

27.01.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

HANDBALL BRNO - TALENT PLZEŇ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - TALENT PLZEŇ

02.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házené mužů

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - USK PRAHA

09.02.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

KP BRNO - SOKOL H.KRÁLOVÉ

09.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL KADETKY - CHOMUTOV

10.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - TATRAN STŘEŠOVICE

10.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbal muži.

HANDBALL BRNO - HC ROBE ZUBŘÍ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - HC ROBE ZUBŘÍ

16.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUN. - T.STŘEŠOVICE

23.02.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BK HAVÍŘOV

23.02.2019 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV
BASKETBAL
 

KP BRNO - LOKOMOTIVA TRUTNOV

23.02.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

HANDBALL BRNO - DUKLA PRAHA
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - DUKLA PRAHA

23.02.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extaliga házená muži

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV
FLOORBALL
 

Flb ŽIDENICE JUNIORKY - CHODOV

24.02.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - SK UP OLOMOUC

24.02.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE
FLOORBALL
 

FBK ŽIDENICE - T.STŘEŠOVICE

24.02.2019 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extaliga florbalu žen.

HÁZENÁ ML.Ž B - MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž B - MALOMĚŘICE

24.02.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - ČESKÁ LÍPA

24.02.2019 | 17:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Superliga florbalu mužů.

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - BK ŽABINY

02.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U19 - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BA SPARTA

02.03.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - BASKET ŽABINY
BASKETBAL
 

KP BRNO - BASKET ŽABINY

02.03.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbalu žen.

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U19 - BK STRAKONICE

03.03.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž.A - SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž.A - SOKOLNICE

03.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž.B - SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.B - SOKOLNICE

03.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - HK LOVOSICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - HK LOVOSICE

09.03.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Extraliga házená muži

HÁZENÁ ST.ŽÁCI A - IVANČICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.ŽÁCI A - IVANČICE

10.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž A - S.TELNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž A - S.TELNICE

17.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž.B - S.TELNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž.B - S.TELNICE

17.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS BRNO - LIBEREC
FUTSAL
 

HELAS BRNO - LIBEREC

22.03.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Exraliga futsal muži

BASKETBAL U12 /3 zápasy
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 /3 zápasy

23.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK
HÁZENÁ
 

TURNAJ JMKSH MINIŽÁKŮ A PŘÍPRAVEK

24.03.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž B - ML.Ž. A
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž B - ML.Ž. A

24.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž A - ST.Ž. B
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž A - ST.Ž. B

24.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.Ž A - ÚJEZD U BRNA
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.Ž A - ÚJEZD U BRNA

31.03.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.Ž B - ÚJEZD U BRNA
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.Ž B - ÚJEZD U BRNA

31.03.2019 | 16:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Novinka

BRUSLAŘSKÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ V SOBOTU 1.12.2018 :-)

I v tomto roce bude pro Vás připravena největší otevřená ledová plocha v Brně....

Čtěte více
Top