Kalendář akcí

MČR BADMINTON
JINÉ
 

MČR BADMINTON

25.09.2019 | 08:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

MČR BADMINTON
JINÉ
 

MČR BADMINTON

25.09.2019 | 08:00

NH Zasedací místnost - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS -Turnaj dorostenců 4š+ŠR
FLOORBALL
 

BULLDOGS -Turnaj dorostenců 4š+ŠR

29.09.2019 | 09:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.DOR.- OLOMOUC 1966
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.DOR.- OLOMOUC 1966

29.09.2019 | 16:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B - OLONOUC 1966
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B - OLONOUC 1966

29.09.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

VKKP BRNO - VK PROSTĚJOV
VOLEJBAL
 

VKKP BRNO - VK PROSTĚJOV

03.10.2019 | 16:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - MĚLNÍK
FUTSAL
 

HELAS BRNO - MĚLNÍK

04.10.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U12 - zápasy 8 + 10 + 12
BASKETBAL
 

BASKETBAL U12 - zápasy 8 + 10 + 12

05.10.2019 | 07:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - SLAVIA PRAHA
BASKETBAL
 

KP BRNO - SLAVIA PRAHA

05.10.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbal ženy.

BASKETBAL ŽENY B - JABLONEC N.N.
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - JABLONEC N.N.

05.10.2019 | 18:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - ŠKO-ENERGO MB
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - ŠKO-ENERGO MB

06.10.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

K1 FLORBAL ŽIDENICE - TIGERS
FLOORBALL
 

K1 FLORBAL ŽIDENICE - TIGERS

06.10.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U13 - SKK2 PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - SKK2 PROSTĚJOV

12.10.2019 | 08:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U13 - SKK2 PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - SKK2 PROSTĚJOV

12.10.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - KYJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - KYJOV

12.10.2019 | 13:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOROST - N.BRÁNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOROST - N.BRÁNICE

12.10.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - SLOVANKA MB
BASKETBAL
 

KP BRNO - SLOVANKA MB

12.10.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Extraliga basketbal ženy

HANDBALL BRNO - KH KOPŘIVNICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - KH KOPŘIVNICE

12.10.2019 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - PROSTĚJOV

13.10.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.ŽÁCI - HOSTĚRÁDKY
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.ŽÁCI - HOSTĚRÁDKY

13.10.2019 | 11:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZ ST.ŽÁCI B - TELNICE
HÁZENÁ
 

HÁZ ST.ŽÁCI B - TELNICE

13.10.2019 | 13:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZ ST.ŽÁCI A - N. BRÁNICE
HÁZENÁ
 

HÁZ ST.ŽÁCI A - N. BRÁNICE

13.10.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ML.DOR - TJ SC HANÁ
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ML.DOR - TJ SC HANÁ

13.10.2019 | 16:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B – SOK.PROSTĚJOV
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B – SOK.PROSTĚJOV

13.10.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS BRNO - FC TANGO
FUTSAL
 

HELAS BRNO - FC TANGO

18.10.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání Varta futsal ligy.

SKP MG BRNO -SOUTH MORAVIA CUP
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

SKP MG BRNO -SOUTH MORAVIA CUP

19.10.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - HB BAS.PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - HB BAS.PRAHA

19.10.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - BA SPARTA

20.10.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL JUN B - HB BASKET PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN B - HB BASKET PRAHA

26.10.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - BK STUDÁNKA PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - BK STUDÁNKA PARDUBICE

26.10.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - ZVVZ USK PRAHA
BASKETBAL
 

KP BRNO - ZVVZ USK PRAHA

26.10.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN.B - BASKET PODĚBRADY
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN.B - BASKET PODĚBRADY

27.10.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - ŽABINY

27.10.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKET JUN.A - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKET JUN.A - USK PRAHA

27.10.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

02.11.2019 | 07:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - TJ OP PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - TJ OP PROSTĚJOV

02.11.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

03.11.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

03.11.2019 | 08:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOROST - SHC MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOROST - SHC MALOMĚŘICE

09.11.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - SHC MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - SHC MALOMĚŘICE

09.11.2019 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS JUNIORKY - CHODOV
FLOORBALL
 

BULLDOGS JUNIORKY - CHODOV

10.11.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS ŽENY A - TIGERS J.MĚSTO
FLOORBALL
 

BULLDOGS ŽENY A - TIGERS J.MĚSTO

10.11.2019 | 14:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS MUŽI A - GULLIVERS
FLOORBALL
 

BULLDOGS MUŽI A - GULLIVERS

10.11.2019 | 15:45

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - VYSOKÉ MÝTO
FUTSAL
 

HELAS BRNO - VYSOKÉ MÝTO

11.11.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA

16.11.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - ČESKÉ BUDĚJOVICE
FUTSAL
 

HELAS BRNO - ČESKÉ BUDĚJOVICE

22.11.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - H.KRÁLOVÉ

23.11.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - OSK  OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - OSK OLOMOUC

23.11.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOR.- SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOR.- SOKOLNICE

23.11.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KPBRNO - DSK CHOMUTOV
BASKETBAL
 

KPBRNO - DSK CHOMUTOV

23.11.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - TJ SOKOL NOVÉ VESELÏ
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - TJ SOKOL NOVÉ VESELÏ

23.11.2019 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - BK HAVÍŘOV

24.11.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - VYSOČINA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - VYSOČINA

24.11.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - BK STRAKONICE

30.11.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE

30.11.2019 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - USK PRAHA

01.12.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS-extraliga juniorů
FUTSAL
 

HELAS-extraliga juniorů

01.12.2019 | 12:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KP BRNO - BK LOKO TRUTNOV
BASKETBAL
 

KP BRNO - BK LOKO TRUTNOV

01.12.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Top