Kalendář akcí

HELAS BRNO - TEPLICE
FUTSAL
 

HELAS BRNO - TEPLICE

14.10.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - FC TANGO
FUTSAL
 

HELAS BRNO - FC TANGO

18.10.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

Utkání Varta futsal ligy.

SKP MG BRNO -SOUTH MORAVIA CUP
MODERNÍ GYMNASTIKA
 

SKP MG BRNO -SOUTH MORAVIA CUP

19.10.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - HB BAS.PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - HB BAS.PRAHA

19.10.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U14 - BK ŽABINY

20.10.2019 | 12:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL JUN B - HB BASKET PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN B - HB BASKET PRAHA

26.10.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - BK STUDÁNKA PARDUBICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - BK STUDÁNKA PARDUBICE

26.10.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - ZVVZ USK PRAHA
BASKETBAL
 

KP BRNO - ZVVZ USK PRAHA

26.10.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN.B - BASKET PODĚBRADY
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN.B - BASKET PODĚBRADY

27.10.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - ŽABINY

27.10.2019 | 10:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKET JUN.A - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKET JUN.A - USK PRAHA

27.10.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

02.11.2019 | 07:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - TJ OP PROSTĚJOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - TJ OP PROSTĚJOV

02.11.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

03.11.2019 | 08:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

JUDO MČR DOROSTU
JUDO
 

JUDO MČR DOROSTU

03.11.2019 | 08:00

SH Dojo Judo - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B-BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B-BK HAVÍŘOV

03.11.2019 | 11:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOROST - SHC MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOROST - SHC MALOMĚŘICE

09.11.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - SHC MALOMĚŘICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - SHC MALOMĚŘICE

09.11.2019 | 17:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BULLDOGS JUNIORKY - CHODOV
FLOORBALL
 

BULLDOGS JUNIORKY - CHODOV

10.11.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS ŽENY A - TIGERS J.MĚSTO
FLOORBALL
 

BULLDOGS ŽENY A - TIGERS J.MĚSTO

10.11.2019 | 14:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS MUŽI A - GULLIVERS
FLOORBALL
 

BULLDOGS MUŽI A - GULLIVERS

10.11.2019 | 15:45

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - VYSOKÉ MÝTO
FUTSAL
 

HELAS BRNO - VYSOKÉ MÝTO

11.11.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA
BASKETBAL
 

BASKETBAL ŽENY B - BA SPARTA

16.11.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HELAS BRNO - ČESKÉ BUDĚJOVICE
FUTSAL
 

HELAS BRNO - ČESKÉ BUDĚJOVICE

22.11.2019 | 19:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - H.KRÁLOVÉ
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - H.KRÁLOVÉ

23.11.2019 | 10:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - OSK  OLOMOUC
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - OSK OLOMOUC

23.11.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOR.- SOKOLNICE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOR.- SOKOLNICE

23.11.2019 | 14:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

KPBRNO - DSK CHOMUTOV
BASKETBAL
 

KPBRNO - DSK CHOMUTOV

23.11.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN A - BK HAVÍŘOV
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN A - BK HAVÍŘOV

24.11.2019 | 10:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U15 - VYSOČINA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U15 - VYSOČINA

24.11.2019 | 12:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

K1 FBC ŽIDENICE - OSTRAVA
FLOORBALL
 

K1 FBC ŽIDENICE - OSTRAVA

24.11.2019 | 15:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE
HÁZENÁ
 

HANDBALL BRNO - CEMENT HRANICE

30.11.2019 | 12:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - BK STRAKONICE
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - BK STRAKONICE

30.11.2019 | 15:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HELAS-extraliga juniorů
FUTSAL
 

HELAS-extraliga juniorů

01.12.2019 | 12:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL U17 - USK PRAHA
BASKETBAL
 

BASKETBAL U17 - USK PRAHA

01.12.2019 | 12:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

KP BRNO - BK LOKO TRUTNOV
BASKETBAL
 

KP BRNO - BK LOKO TRUTNOV

01.12.2019 | 15:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U13 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - BK ŽABINY

07.12.2019 | 09:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL U13 - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL U13 - BK ŽABINY

07.12.2019 | 11:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN B - SBŠ OSTRAVA
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN B - SBŠ OSTRAVA

07.12.2019 | 13:30

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BULLDOGS BRNO - ÚSTÍ NAD LABEM
FLOORBALL
 

BULLDOGS BRNO - ÚSTÍ NAD LABEM

07.12.2019 | 20:00

NH Hlavní hala - Velká hala míčových sportů

BASKETBAL JUN B - BASKET OSTRAVA
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN B - BASKET OSTRAVA

08.12.2019 | 09:45

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

BASKETBAL JUN.A - BK ŽABINY
BASKETBAL
 

BASKETBAL JUN.A - BK ŽABINY

08.12.2019 | 11:30

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HŹENÁ ML.DOROST – SK KUŘIM
HÁZENÁ
 

HŹENÁ ML.DOROST – SK KUŘIM

08.12.2019 | 14:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ ST.DOR. - KH ZBROJOVKA VSE
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ ST.DOR. - KH ZBROJOVKA VSE

08.12.2019 | 16:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

HÁZENÁ MUŽI B - SK KUŘIM
HÁZENÁ
 

HÁZENÁ MUŽI B - SK KUŘIM

08.12.2019 | 18:00

SH Hlavní hala - Malá hala míčových sportů

Top